Grafik - UX/UI Designer (praktyka)

28.11.2016

Ready4S Sp.z.o.o., ul. Miodowa 14/7 31-055 Kraków,

Zakres obowiązków

- tworzenie layoutów pod aplikacje mobilne (telefon, tablet) dla systemów: iOS, Android, Windows Phone oraz Unisex - dla każdego systemu, - tworzenie layoutów pod aplikacje webowe (cms i landing page), - tworzenie grafik wektorowych, - tworzenie grafiki do kampanii marketingowych w sieci.

Wymagania

- umiejętność obsługi programu Ilustrator i Photoshop, - znajomość koncepcji wizualnej systemu iOS i/lub Android, - podstawowa znajomość zasad usability oraz UX i UI na urządzeniach mobilnych i stronach www, - umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego przyswajania nowej wiedzy. Mile widziane portfolio zawierające projekty dotyczące aplikacji mobilnych.

Oferujemy

- praktykę w młodym i energicznym zespole grafików i programistów, - udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla zagranicznych start-upów z USA i całego świata, - możliwość zapoznania z systemami iOS i Android, - poszerzenie wiedzy z zakresu UX, UI i usability, - elastyczny czas pracy, dzięki któremu pogodzisz pracę z dodatkowymi zajęciami, - świetną atmosferę pracy i comiesięczną integrację.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz ewentualne portfolio.

Ready4S to najdynamiczniej rozwijający się Software House w Polsce w branży aplikacji mobilnych. Co nas wyróżnia? - Niecałe 4 lata → ponad 80 pracowniów→ 27 krajów → ponad 120 projektów - Współpraca z Coca-Colą, Credit Agricole, Roche oraz ze start-up`ami z Los Angeles i Newego Yorku - Deweloper roku 2015 wg międzynarodowego rankingu AppFutura. Nr 1 spośród 14 000 firm z całego świata.

Adres e-mail: talents@ready4s.com