Copywriter

23.11.2016

Copywriter

Pozytywka.com, PCK 7/1 41-813 Zabrze,

Zakres obowiązków

- tworzenie artykułów z o tematyce dziecięcej i młodzieżowej na potrzeby portalu pozytywka.com - przygotowywanie opisów instytucji kulturalnych do publikacji w portalu pozytywka.com - optymalizacja treści pod kątem SEO

Wymagania

- łatwość tworzenia treści - posługiwanie się bezbłędną polszczyzną - umiejętność wyszukiwania informacji - znajomość Microsoft Word lub innego procesora tekstu - kreatywność i dokładność

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu wartościowych treści - merytoryczne wsparcie specjalistów z branży marketingu internetowego - elastyczne godziny praktyk - możliwość pracy zdalnej - możliwość zrealizowania praktyk obowiązkowych i dodatkowych - realne szanse na płatną współpracę po zakończeniu praktyk

Dokumenty aplikacyjne

CV lub krótki list motywacyjny marysia@pozytywka.com

Polski start-up Pozytywka.com zaprasza do realizacji praktyk studenckich w nowym programie „Dobre wieści: twórzmy treści!”. Prowadzimy portal internetowy o tematyce dziecięco - młodzieżowej. Nasz program skierowany jest do studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w branży Content marketingu.

Numer telefonu: 881 331 334
Adres e-mail: marysia@pozytywka.com