Rezydent artystyczny pracowni

08.11.2016

PatyNowy, Wrocławska 20, Kraków,

Zakres obowiązków

Zapraszamy utalentowane osoby, które szukają miejsca i możliwości na zrealizowanie swoich pomysłów DIY. Pomożemy Ci je zrealizować. W zamian oczekujemy pomocy w codziennym życiu pracowni przy obsłudze sklepu stacjonarnego i internetowego, przyjmowaniu zamówień oraz w organizacji warsztatów i szkoleń twórczych.

Wymagania

...jesteś osobą z pasją i cierpliwością do tworzenia oraz wyszukiwania pięknych i niepowtarzalnych przedmiotów do dekoracji wnętrz Umiesz przekonać do swoich pomysłów oraz lubisz rozmawiać z ludźmi o kolorach w malarstwie, architekturze oraz aranżacji wnętrz. Masz "oko do kolorów" i talent manualny.

Oferujemy

U nas nauczysz się technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan i zyskasz możliwość wcielenia w życie własnych pomysłów i projektów. Ale nie tylko. Nauczysz się co ważne jest w prowadzeniu własnej firmy, jak przekazywać innym swoją wiedzę aby słuchali i co pomaga każdej artystycznej duszy zapanować nad twórczym chaosem i odnieść sukces robiąc to co kocha :-)

Dokumenty aplikacyjne

CV lub portfolio prac

PatyNowy to sklep i pracownia zajmująca się stylizacją mebli, organizacją warsztatów wnętrzarskich oraz sprzedażą farb, tkanin i dodatków do domu. To miejsce i grupa niezwykle kreatywnych współpracowników. Każdy z nas ma jakiś talent, każdy dąży do mistrzostwa w swojej dziedzinie i zyskuje możliwość przekonania innych do swoich projektów. Na co dzień dzielimy się wiedzą i pomysłami z innymi. Obecnie chcemy nieodpłatnie udostępnić Ci naszą wiedzę, przestrzeń i dostęp materiałów.

Numer telefonu: 12 418 04 08
Adres e-mail: pracownia@patynowy.pl