Pracownik fizyczny - Konserwator/Technik sztukator

29.09.2016

Marion Restoration, 3405 N Kostner Ave Chicago, IL 60641,

Zakres obowiązków

Praca fizyczna: Konserwacja kamienia, cegły betonu oraz terra cotty

Wymagania

Firma Marion Restoration poszukuje osób otwartych na nowe doświadczenia zawodowe oraz rozwój osobisty. Preferowane umiejętności nie są wymagane, jednak będą stanowić dodatkowy atut. Umiejętności renowacji kamiennych i ceglanych fasad Umiejętności uzupełniania elementów kamiennych (łuki, sklepienia, frontony, gzymsy, balustrady, itp.) Umiejętności rzeźbiarskie i malarskie (rekonstrukcje detali architektonicznych oraz scalanie kolorystyczne) Umiejętności przeprowadzenia prac wykończeniowych na wysokości Umiejętność pracy w zespole Udokumentowanego doświadczenia Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres od 12 do 18 miesięcy (możliwa przerwa w okresie zimowym na życzenie praktykanta). Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podróżą. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaprezentowanych umiejętności (miesięczna stawka minimalna 10 tyś zł). Ponadto oferujemy pracę z wykwalifikowanym zespołem i możliwość rozwoju zawodowego. Planowany wyjazd kwiecień 2017.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio zgodne z profilem firmy marionrestoration.recruitment@gmail.com

Firma Marion Restoration istnieje od 1979 roku. Obecnie cieszy się reputacją jednej z najlepszych firm konserwatorskich w USA. Nasz zespół ma wyjątkowe kwalifikacje do oceny, analizy, renowacji i konserwacji budynków oraz obiektów zarówno historycznych jak i współczesnych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie są podstawą Marion Restoration. Firma partnerska US Heritage Group to amerykańska firma z wieloletnim doświadczeniem produkująca materiały stosowane do konserwacji obiektów zabytkowych oraz ciekawych realizacji z zakresu prac ogólnobudowlanych. Nasze produkty są znane i stosowane na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Współpracujemy z wieloma firmami konserwatorskimi oraz budowlanymi. Prowadzimy szkolenia dla architektów oraz firm wykorzystujących nasze materiały. US Heritage Group wykonuje różnego rodzaju ekspertyzy z zakresu materiałoznawstwa aby dostarczyć najbardziej wymagającym klientom produkty indywidualnie dopasowane do potrzeb obiektu którym się zajmujemy. Poszukujemy osób chętnych do odbycia praktyki zawodowej. Program umożliwia podniesienie swoich kwalifikacji oraz zdobycie doświadczenia bądź wymiany doświadczeń przy konserwacji i renowacji kamienia, cegły, betonu, ceramiki, zapraw i tynków oraz zaznajomienie się z procesami produkcji materiałów na bazie wapna. Jest to wyjątkowa okazja umożliwiająca zdobycie doświadczenia zawodowego w nietypowym otoczeniu. A praca przy obiektach pozwala zobaczyć Amerykę z nietypowej perspektywy. Program skierowany jest zarówno dla osób z dużym doświadczeniem pragnących skonfrontować swoją wiedzę zawodową w innym otoczeniu jak i do osób młodych, posiadających jednak już pierwsze doświadczenia w pracy na obiektach zgodnych z profilem firmy, zainteresowanych zdobyciem szeroko pojętego doświadczenia w pracach o charakterze konserwatorko-budowlanym.

Numer telefonu: +1 8723059296
Adres e-mail: marionrestoration.recruitment@gmail.com