Rezydent artystyczny pracowni

PatyNowy, Wrocławska 20 Kraków,

Termin składania aplikacji: 31.10.2016 Termin ogłoszenia wyników: 31.10.2016

Zakres obowiązków

Mając wokół siebie tak wspaniałe osoby, chcesz się tym dzielić dalej. Dlatego ogłaszamy nabór na REZYDENTÓW PRACOWNI Zapraszamy do niego utalentowane osoby, które marzą o zrealizowaniu swoich pomysłów DIY. Damy Ci dostęp do wiedzy, materiałów i warsztatu. Możesz stać się częścią miejsca i zespołu, który pozwoli Ci je wcielić w życie. W zamian oczekujemy pomocy w codziennym życiu pracowni przy obsłudze sklepu stacjonarnego i internetowego, przyjmowaniu zamówień oraz w organizacji warsztatów i szkoleń twórczych.

KOGO SZUKAMY? Jeżeli... ...jesteś osobą z pasją i cierpliwością do tworzenia oraz wyszukiwania pięknych i niepowtarzalnych przedmiotów do dekoracji wnętrz Uwielbiasz kreatywne „burze mózgów”, umiesz przekonać do swoich pomysłów oraz lubisz rozmawiać z ludźmi o kolorach w malarstwie, architekturze oraz aranżacji wnętrz…

Oferujemy

To u nas nauczysz się technik stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan i zyskasz możliwość wcielenia w życie własnych pomysłów i projektów. Ale nie tylko. Nauczysz się co ważne jest w prowadzeniu własnej firmy, jak przekazywać innym swoją wiedzę aby słuchali i co pomaga każdej artystycznej duszy zapanować nad twórczym chaosem i odnieść sukces robiąc to co kocha :-)

Dokumenty aplikacyjne

CV i/lub portfolio

Cześć mam na imię Monika Trzy lata temu rzuciłam pracę w korporacji i założyłam własny sklep oraz pracownię z farbami do stylizacji mebli. Początkowo pracowałam w niej sama. Z czasem dołączyła Marta. Była wtedy jeszcze na studiach na wydziale artystycznym. Zaimponowała mi swoją samodzielnością i wiedzą na temat organizacji warsztatów. I zaangażowaniem. Jedyne co mogłam jej wtedy zaoferować, to tylko bezpłatne praktyki. Rok później do sklepu przyszła Ola. Żadna z nas nie ma chyba tak odjechanych pomysłów na połączenia kolorystyczne jak ona. Jej uśmiech i cierpliwość podbija serce każdego kto odwiedza naszą pracownię. Jak widzisz obecnie nasz zespół to Marta, Ola i ja. Ale nie tylko - PatyNowy to też paczka wyjątkowych przyjaciół tego miejsca i grupa niezwykle kreatywnych współpracowników. Każdy ma jakiś talent, każdy dąży do mistrzostwa w swojej dziedzinie. Każdy z nich uwielbia (i ma odwagę!) dzielić się wiedzą i pomysłami z innymi. To taki nasz zwariowany „uniwersytet” twórczego i (tak tak…) biznesowego życia!

Numer telefonu: 12 418 04 08
Adres e-mail: pracownia@patynowy.pl