malarz

14.09.2016

malarz

Osoba prywatna, Maria,

Zakres obowiązków

szukam osoby, która będzie dyspozycyjna 8.10 (sobota) w godzinach wieczornych celem upamiętnienia wieczoru panieńskiego na płótnie. Chciałabym sprezentować przyszłej pannie młodej Twoją usługę + obraz upamiętniający ten wieczór. Impreza odbędzie się w Rynku, w apartamencie, będzie w niej uczestniczyło 12 dziewczyn. Scenariusz imprezy wyglądałby tak, że gdy Panna Młoda się pojawi - nieświadoma niespodzianki - będziesz już w gotowości do malowania. Nie narzucam techniki ani stylu, chciałabym aby taki obraz był ładnym prezentem przypominającym ten wieczór. My jako uczestniczki raczej nie będziemy pozować, zatem zależy mi na osobie, która odpowiednio wyłapie wszystko i stworzy piękne dzieło.

Wymagania

umiejętności malarskie

Oferujemy

Ty napisz proszę za ile wykonałbyś taką pracę

Dokumenty aplikacyjne

W odpowiedzi na ogłoszenie proszę o: - kilka słów o Tobie - zdjęcia Twoich prac - portfolio - Twoje zdjęcie - preferowaną stawkę za taką usługę Potrzebuję abyś zapewnił/zapewniła sztalugi, płótno, które nam później zostawisz oraz niezbędne narzędzia do pracy. W czasie trwania pracy (nie ma limitu z naszej strony, a impreza rozpocznie się pewnie ok 19, 20) zapewnimy poczęstunek i napoje. Zależy mi na kimś, kto uwieczni całość w fajny i ciekawy sposób. Zastrzegam sobie prawo do skontaktowania się z wybraną osobą. m.m.bielak@gmail.com

jednorazowa akcja na wieczór panieński

Numer telefonu: 607 62 73 64
Adres e-mail: m.m.bielak@gmail.com