Architekt wnętrz

18.07.2016

Salon Łazienek Domnio zatrudni architekta wnętrz, Kraków ul.Mogilska 69a,

Zakres obowiązków

Projektowanie łazienek dla klientów salonu

Wymagania

dyspozycyjność przyjazne usposobienie mile widziana znajomość programu CAD Decor

Oferujemy

praca w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne wynagrodzenie program CAD DECOR

Dokumenty aplikacyjne

anna@dominograbowski.pl

Firma Domino jest najstarszą firmą kompleksowego wyposażenia łazienek w Krakowie. Historia Salonów Domino rozpoczęła się ponad 30 lat temu i niezmiennie trwa do dziś. Przez te wszystkie lata, dzięki zindywidualizowanemu podejściu do każdego klienta, ciągłemu rozwojowi i nastawieniu na poznawanie tego co nowe i fascynujące zaskarbiliśmy sobie Państwa zaufanie, które owocuje do dziś. Dziś Salony Domino to ważne punkty na mapie krajowego rynku wyposażenia wnętrz i łazienek. Nowe rozdziały Salonów Domino przez cały czas zapisują się na ścianach i podłogach wielu mieszkań w całej Polsce … Współpracujemy z ponad 200 fabrykami z całego świata. Kompleksowo zaopatrujemy Naszych klientów w płytki które sprowadzamy z najlepszych sprawdzonych firm z Włoch , Hiszpanii, Niemiec, Belgii, Portugalii i innych. Na powierzchni tysięcy metrów kwadratowych skrywamy wiele pereł krajowego oraz światowego designu. Od lat bierzemy udział w wielu europejskich targach wnętrzarskich m.in CERSAIE (Włochy) CEVISAMA (Hiszpania), Salone del Mobile (Mediolan), Batimat (Paryż), ISH (Niemcy) by zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta naszych Klientów. Współpracujemy z setkami najlepszych architektów w Krakowie i całej Polsce dlatego możemy zaryzykować stwierdzeniem że tworzymy z Wami łazienki i wnętrza marzeń. Kompleksowo wyposażamy wnętrza Waszych mieszkań, domów, rezydencji… Zatrudniamy wyłącznie doświadczony personel który regularnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz na bieżąco śledzi najnowsze trendy i poznaje unikalne rozwiązanie.

Numer telefonu: 692412225
Adres e-mail: anna@dominograbowski.pl