Fotograf współpracujący, grafik współpracujący (stanowiska można ze sobą łączyć)

26.05.2010

Biała Pracownia Maria Maj - Klepacka, Teren działania - Małopolska i Śląsk,

Zakres obowiązków

Firma oferuje nieodpłatne szkolenie (merytoryczne i praktyczne). Celem - poza nabyciem umiejętności - jest zbudowanie przez Uczestnika szkolenia własnego portfolio na stronie firmy i współpraca jako samodzielnego realizatora zleceń. Paca przede wszystkim w soboty. Osobną funkcją (którą może wykonywać wymieniony wyżej Uczestnik, ale może też być to osoba trzecia - na to stanowisko także zapraszam chętnych) będzie obróbka materiału zdjęciowego.

Wymagania

- Jesteś studentem lub absolwentem ASP - Masz talent i opanowany warsztat fotograficzny - Lubisz pracę z ludźmi (a ludzie lubią pracę z Tobą...) - Dysponujesz samochodem Dodatkowym atutem będzie dysponowanie własnym sprzętem, zwłaszcza obiektywami w systemie Canon. Dla grafików - płynna obsługa programów do obróbki plików RAW i Photoshopa.

Oferujemy

Gruntowne szkolenie Wsparcie techniczne Pracę kreatywną, samodzielną Przyzwoity dodatkowy dochód za pracę czasowo mało obciążającą (przede wszystkim soboty) Dla grafików - praca w dowolnym miejscu i wymiarze godzin, ograniczona jedynie terminem oddania zdjęć.

Dokumenty aplikacyjne

Na podany mail należy przesłać link do swojego portfolio zdjęć. Fotografie ślubne nie są wymagane. Dla osób aplikujących wyłącznie na stanowisko grafika - proszę o przesłanie próbki swojej pracy w postaci zdjęć "przed" i "po" obróbce. Wymagana umiejętność obróbki technicznej (kadrowanie, balans kolorów, jasności itp) oraz retuszu tzw. estetycznego osób na fotografiach.

Zapraszam na stronę www.bialapracownia.pl

Numer telefonu: 505 289 626
Adres e-mail: rekrutacja@bialapracownia.pl