Projektant

11.07.2016

Projektant

finine, ul. Mrozowa 3 Kraków 31-752,

Zakres obowiązków

• opracowywanie projektów urban furniture oraz elementów wystroju wnętrz z metalu - 3D • opracowanie identyfikacji wizualnej / elementów marketingowych dla firm - 2D

Wymagania

• ukończony 2 rok studiów na wzornictwie • znajomość programów: Rhinoceros, AutoCad, Adobe Ilustrator/CorelDraw, Adobe Photoshop, • zaangażowanie • umiejętność pracy w 2D i 3D • kreatywna praca w zespole

Oferujemy

• tworzenie produktów - od projektu do produktu • szkolenie i wdrożenie do pracy z metalem • praktyki z możliwością dłuższej współpracy • współpraca z firmami wykonawczymi i projektowymi tj. ME Polska, Rama, AKE Studio • możliwość rozwoju • elastyczny czas pracy • młody zespół do współpracy

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

finine to biuro zajmujące się projektowaniem 2D i 3D 3D - projektowanie urban furniture oraz elementów wystroju wnętrz z wykorzystaniem metalu 2D - projektowanie identyfikacji wizualnej finine ściśle współpracuje z firmami wykonawczymi tj. ME Polska oraz RAMA dzięki czemu towarzyszymy podczas produkcji prototypów oraz produktów a także kooperuje z biurami projektowymi tj. AKE Studio, gdzie nasze projekty i rozwiązania często wykorzystywane są w architekturze. www.finine.pl

Numer telefonu: 881551177
Adres e-mail: andrzej.fiszer@me.com.pl