Praktykant - asystent projektanta wnętrz

27.06.2016

MIKOŁAJSKAstudio, ul. Białoprądnicka 10/15,

Zakres obowiązków

-wykonywanie rysunków aranżacji (w ścisłej współpracy z doświadczonym projektantem) -wykonywanie rysunków technicznych do projektów -proste prace graficzne -pomoc przy wykonywaniu inwentaryzacji -wykonywanie prac okołoprojektowych (zestawienia, kontakt z przedstawicielami firm współpracujących, drukowanie i składanie projektów)

Wymagania

- zaangażowanie - chęć poszerzenia wiedzy praktycznej z zakresu projektowania wnętrz - umiejętność sprawnego posługiwania się programami typu CAD 2D - poczucie humoru (konieczne przy kontaktach z niektórymi klientami) - mile widziana umiejętność pracy w programach 3D Studio Max oraz Adobe Photoshop

Oferujemy

- pracę z doświadczonymi projektantami - naukę w zakresie wykonywania rysunków technicznych wnętrz (rysunki budowlane, wod-kan, elektryka, projekty mebli) - przyjazną atmosferę i dobrą kawę :)

Dokumenty aplikacyjne

obowiązkowe - CV - Przykładowy sporządzony przez siebie rysunek techniczny (w programie typu CAD 2D np. AutoCAD, ZW-CAD, G-star, etc.) mile widziane - list motywacyjny - przykłady wizualizacji 3D praca@mikolajskastudio.pl

Oferujemy możliwość odbycia praktyk studenckich w renomowanym studio projektowania wnętrz – MIKOŁAJSKAstudio w Krakowie. http://mikolajskastudio.pl/

Numer telefonu: +48 530533909 lub +48 124156644
Adres e-mail: praca@mikolajskastudio.pl