Grafik / Designer

30.05.2016

Przedsiębiorstwo Toolco, ul. Komunalna 11 15-197 Białystok,

Zakres obowiązków

-projektowanie grafik i produktów, -projektowanie banerów oraz wszelkich materiałów promocyjnych.

Wymagania

-dobra znajomość Geomagic design, Megacad, Adobe (InDesign, Acrobat, Photoshop, Illustrator), -kreatywność, pomysłowość, -umiejętność przestrzennego myślenia, -dyspozycyjność -znajomość najnowszych trendów w grafice, w tym internetowej, -sumienność, terminowość, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

-możliwość zdobycia doświadczenia poprze odbycie praktyk, -ewentualnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie/kontrakt – możliwość wyboru, -praca w miłej atmosferze, z przyjaźnie nastawionym personelem.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio a.mitroszewska@toolco.pl

Firma Toolco zajmuje się produkcją elementów z drutu, blachy , a także akcesoriów dachowych.

Numer telefonu: 0856642074
Adres e-mail: a.mitroszewska@toolco.pl