praktyka studencka

16.05.2016

FPRO s.a.s, Toulouse, Francja,

Zakres obowiązków

W zwiazku z prowadzonymi przez nas projektami, poszukujemy Ilustratora(ki) / Grafika Komputerowego (2D) ze znajomością j.polskiego na okres od 1 do 3 miesięcy. Poszukujemy osoby zaangażowanej w wykonywaną pracę oraz w miare samodzielnej. Praktyka będzie obejmowała pracę nad kilkoma różnymi projektami. Do wyboru są: opracowanie zestawu identyfikacji wizualnej firmy, okładki książek, ilustracje kart, zdjęcia, retusze zdjęć itp.

Wymagania

Wymagane: dobra znajomość Adobe Photoshop samodzielność oraz chęć do samodoskonalenia się zaangażowanie w wykonywaną pracę status ucznia lub studenta Mile widziane: znajomość pozostałych programów z pakietu Adobe znajomość podstaw przygotowywania materiałów do druku zainteresowanie fotografią / fotografią kulinarną

Oferujemy

Oferujemy: płatną praktykę zwrot 50% kosztów podróży możliwość uzyskania bezpłatnej stancji

Dokumenty aplikacyjne

standard: cv + lm + portfolio

Usługi z zakresu R&D oraz szkolenia.

Adres e-mail: praktyka@fpro.fr