Graphic designer (digital)

14.03.2016

Funktional sp z o.o., ul.Karmelicka 52/8a Kraków 31-128,

Zakres obowiązków

-tworzenie materiałów promocyjnych/ reklamowych -projektowanie stron www oraz aplikacji desktop i mobile -projektowanie LP -praca w zespole projektowym -w zależności od umiejętności jest możliwość zróżnicowania projektów w zakresie BTL czy CI

Wymagania

-dobra znajomość języka angielskiego -wykształcenie na ASP, najchętniej formy przemysłowe -doświadczenie w makietowaniu -znajomość zasad i doświadczenie w projektowaniu RWD -znajomość zasad UI/UX -znajomość pakietu Adobe CC

Oferujemy

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych grafików -dostęp do biblioteczki literatury marketingowej i rozwojowej -wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio, list motywacyjny

Wierzymy w ideę, że da się zmienić świat i wszystko jest w zasięgu naszych możliwości. Konsekwentnie dążymy do tego, by marki naszych klientów osiągnęły upragniony wizerunek i znalazły miejsca w umysłach konsumentów.

Adres e-mail: praca@funktional.pl