Journalist, Copywriter

10.12.2015

Concept Estates sp. z o.o. , Krakow, I.Domeyki, 2 30-066,

Zakres obowiązków

Jeśli dołączysz do zespołu Stepcloser, będziesz odpowiedzialny za: * Dobór tematyki * Tworzenie artykułów * Dbałość o jakość i wysoki poziom tekstów Aby spełnić wymagania naszego rekrutera, zaprezentuj: * Wysoki poziom języka polskiego, ukraińskiego bądź angielskiego * Umiejętność pisania ciekawych artykułów * Wysoką dbałość o szczegóły * Rzetelność, sumienność i terminowość

Wymagania

Aplikuj, jeśli: * Cenisz sobie samodzielność * Pisanie jest dla Ciebie przyjemnością * Interesujesz się chociaż jedną z podanych kategorii (inwestycje, praca, edukacja, turystyka) lub możesz się pochwalić znajomością ciekawostek o Polsce * Chcesz zaistnieć na rynku pracy w bezstresowych warunkach * Marzysz o pracy dziennikarskiej lub publicystycznej

Oferujemy

Stepcloser to projekt, który otwiera Polskę na świat. Ocieplamy wizerunek Polski, zachęcając do przyjazdu tutaj i pomagając zagranicznikom zaaklimatyzować się w nowym środowisku. Teraz chcemy ułatwić wkroczenie na rynek pracy studentom i wszystkim zainteresowanych pisaniem i dziennikarstwem. Stepcloser.pl to portal, gdzie publikujemy ciekawe dla obcokrajowców informacje z kategorii inwestycji, kariery, edukacji i turystyki.Jesteś ciekawy świata, a do tego lubisz pisać? Zgłoś się do nas jako redaktor

Adres e-mail: k.lastowiecka@stepcloser.pl