Praktykant

02.12.2015

Praktykant

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, filia Klub Kultury Przegorzały, Kamedulska 70, 30-252 Kraków,

Zakres obowiązków

Wolontariusz będzie prowadził jednorazowo/cyklicznie warsztaty lub zajęcia z wybranej dziedziny lub będzie opiekunem (lub asystentem opiekuna) podczas zajęć w Klubie, wyjść do krakowskich instytucji oraz wycieczek. Akcja Zima odbywać się będzie od poniedziałku do piątku.

Wymagania

poszukujemy kreatywnych, interesujących praktykantów, którzy chcą przeznaczyć swój wolny czas na przekazanie swoich pomysłów i doświadczeń dzieciom podczas Akcji Zima w Klubie Kultury Przegorzały w Krakowie, filii Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, odbywając przy tym praktykę studencką.

Oferujemy

Praktyka kończy się przyznaniem zaświadczenia.

Centrum Kultury “Dworek Białoprądnicki”, fila Klub Kultury Przegorzały jest miejską instytucją kultury prowadzącą wielokierunkową działalność w zakresie upowszechniania kultury. Swój cel realizuje przede wszystkim poprzez edukację dzieci i młodzieży, organizację spektakli, koncertów, wystaw promujących sztukę młodych artystów, spotkań tematycznych, imprez plenerowych, warsztatów plastycznych, muzycznych i przyrodniczych, zespołów dziecięcych oraz zajęć ogólnorozwojowych dla seniorów. Placówka ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów kulturalnych i edukacyjnych o wymiarze lokalnym, a w ostatnich latach również międzynarodowym. W strukturze Centrum Kultury “Dworek Białoprądnicki” znajduje się sześć filii będących klubami kultury, których działanie jest nastawione na bliską współpracę ze społecznościami lokalnymi i grupami nieformalnymi.

Numer telefonu: 724508879
Adres e-mail: pamela.leonczyk@dworek.eu