Praktykant/Stażysta

01.07.2015

MercatorMedical, H. Modrzejewskiej 30 Kraków,

Zakres obowiązków

Pomoc w wybranym dziale:Obszary praktyki/ stażu to m.in. : • Dział administracji • Pion marketingu: o działy: komunikacji marketingowej i PR, opatrunków, rękawic, włókniny, jakości • Dział HR • Dział obsługi prawnej • Dział zarządzania jakością • Pion zakupów i logistyki • Pion finansowy o Działy: finansowy, IT, windykacji, księgowy • Pion sprzedaży: o Dział sprzedaży krajowej i zagranicznej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - chęci do nauki - dobrej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych - zdolności interpersonalnych i organizacyjnych - wysokiej kultury osobistej i łatwości nawiązywania kontaktów - Ukończenia 18 lat, - mile widziane studiowanie kierunków związanych z działem, do którego się aplikuje

Oferujemy

• zdobycie cennego doświadczenia zawodowego potwierdzone referencjami; • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń; • pracę dla najlepszych w polskiej firmie w trakcie ekspansji globalnej; • uczestnictwo w innowacyjnych, także międzynarodowych projektach; • partnerskie relacje i dużo wiedzy oraz doświadczenia od zespołu; • 3 miesięczną praktykę bezpłatną lub co najmniej 3 miesięczny staż

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny, prosimy kierować na adres: jobs@mercatormedical.eu wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami) z dopiskiem „Praktyki i staże” umieszczonym w temacie wiadomości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Z góry przepraszamy za brak kontaktu z pozostałymi kandydatami.

Mercator Medical S.A., dystrybutor rękawic medycznych oraz jednorazowych materiałów medycznych w Polsce, i wielu innych krajach oraz producent rękawic medycznych w Tajlandii

Adres e-mail: jobs@mercatormedical.eu