pracownik projektu artystycznego

17.06.2015

księgarnia | wystawa , Józefińska 9, Kraków ,

Zakres obowiązków

współpraca przy projektach artystyczny i wystawach kontakt z gośćmi galerii i księgarni współpraca przy promocji galerii i wydarzeń odbywających się w niej

Wymagania

- zainteresowanie szeroko pojętą kulturą wizualną - podstawy obsługi programów graficznych - angielski komunikatywny - książeczka sanepidu

Oferujemy

Możliwość stażu (i być może późniejszej pracy) w jednym z ciekawszych miejsc na kulturalnej mapie Krakowa oraz szansa współpracy z artystami i kuratorami z całego świata.

Dokumenty aplikacyjne

CV, list motywacyjny prosimy przesłać na adres kuitkowski@wp.eu

księgarnia | wystawa to przestrzeń stworzona przez Fundację Razem Pamoja. To miejsce nieoczywiste, galeria, księgarnia, kawiarnia, intelektualny salon. księgarnia | wystawa służy spotkaniu i dzieleniu się. Spotkaniu ze sztuką, myślą, problemem. Spotkaniu z innym. Program jest nakierowany na poszukiwanie i nazywanie innych modeli myślenia o sztuce, ekonomii i polityczności. To miejsce non profit, które wspiera działania fundacji oraz przede wszystkim zbiera środki zasilające fundusz stypendialny dla uczniów z Mathare Slum w Nairobi, stolicy Kenii.

Numer telefonu: 512177706
Adres e-mail: kuitkowski@wp.eu