Praktyki Letnie – Front-End Developer (Nr ref. - BD2/03/15)

23.03.2015

Praktyki Letnie – Front-End Developer (Nr ref. - BD2/03/15)

Ericpol Sp. z o. o., ul. Bobrzyńskiego 12 30-348 Kraków,

Termin składania aplikacji: 17.05.2015 Termin ogłoszenia wyników: 17.05.2015

Zakres obowiązków

• programowanie front-endu stron WWW i aplikacji internetowych, • współpraca z pozostałymi członkami zespołu graficzno-frontend’owego oraz innymi zespołami w firmie.

• statusu studenta (mile widziani studenci ASP ostatnich lat), • znajomości zagadnień RWD (Responsive Web Design) oraz praktycznej znajomości frameworku RWD (np. Foundation, Bootstrap), • znajomości zagadnień web-usability, • znajomości narzędzi do debugowania (Chrome Developer Tool, Firebug, itp.), • praktycznej znajomości programu Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator na poziomie pozwalającym na swobodne cięcie layoutów, • praktycznej znajomość HTML5, CSS3 i biblioteki jQuery, • dbałości o detale i poczucie estetyki.

Oferujemy

• płatne 2 lub 3 miesięczne praktyki, • elastyczny czas pracy, • udział w ciekawych projektach, • opiekę oraz wsparcie doświadczonych pracowników, • pracę w młodym i dynamicznym zespole, • udział w szkoleniach wewnętrznych, • udział w imprezie integracyjnej.

Dokumenty aplikacyjne

Razem z CV prosimy o przesłanie portfolio z około 3 najlepszymi pracami.

Ericpol Sp. z o.o. jest firmą inżynierską działającą od 1991 r. na międzynarodowym rynku ICT. Świadczy usługi outsourcingu, consultingu, dostarcza rozwiązania dedykowane w obszarach telekomunikacji, komunikacji M2M (machine to machine), IoT (Internet of Things), aplikacji dla sektora medycznego, finansów i bankowości oraz rozwiązań dla biznesu. Ericpol posiada 3 biura w Polsce (Łódź, Kraków i Warszawa) oraz 3 spółki zależne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji, które razem tworzą Grupę Ericpol.

Adres e-mail: praktyki@ericpol.pl