Grafik Kreatywny

02.03.2015

Agencja Brave Brain, ul. Berka Joselewicza 26 31-031 Kraków,

Zakres obowiązków

- udział w tworzeniu kampanii reklamowych dla wybranych klientów, - projektowanie koncepcji kreatywnych na płaszczyźnie Key Visual, - opracowanie identyfikacji wizualnej marek, - współpraca z działem obsługi klienta.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowisku grafik kreatywny lub wyższym związanym z projektowaniem, - biegła obsługa pakietu Adobe również Flash(atut), - otwartość, kreatywne myślenie, umiejętność współpracy z zespołem, - dokładność, rzetelność, terminowość, - duża samodzielność i inicjatywa w działaniu, - bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- pracę w zgranym, kreatywnym zespole, - długoletnią przygodę kreatywną z nami, - pracę dla ciekawych marek zarówno polskich jak i zagranicznych, - dobre warunki zatrudnienia + możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne

CV + PORTFOLIO prosimy przesłać na adres biuro@bravebrain.pl

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze marketingowej wiodących marek na polskim rynku. Pracujemy m.in. dla: Luxoft, Polwax, AfiEurope, Megapolis, Kotanyi, Astra Polska i innych.

Adres e-mail: biuro@bravebrain.pl