Webdesigner

25.02.2015

Webdesigner

Appnovation Sp. z o.o., Mokotowska 1, Warszawa,

Zakres obowiązków

Poszukujemy grafika ze znajomością frontendowych rozwiązań w projektowaniu stron i aplikacji mobilnych do wsparcia zespołu developerskiego w tworzeniu ekosystemu aplikacji mobilnych dla branży restauracyjnej.

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w branży internetowej; • Pasja do projektowania, naturalne wyczucie estetyki i świadomość formy; • Wiedza z zakresu aktualnych trendów w designie internetowym; • Doskonałe zrozumienie UX i podporządkowanie wzornictwa dobru klienta; • Projektowanie responsywnych stron internetowych, doświadczenie w pracy ze skalowalnymi interfejsami, umiejętność adaptacji projektowanych szablonów; • Tworzenie i kreatywne rozwijanie identyfikacji wizualnej marki we wszystkich obszarach Internetu, od strony internetowej po obecność w mediach społecznościowych; • Doświadczenie w pracy z elementami do druku, skład projektów; • Dobra znajomość CSS, HTML5 i LESS; • Znajomość frameworka Twitte Bootstrap 3 wraz z umiejętnością customizacji biblioteki Twitter Bootstrap (w oparciu o LESS);

Oferujemy

• Szansę tworzenia najważniejszego projektu dla globalnej branży gastronomicznej; • Pracę ambitnym zespole nad rozwojem autorskiego produktu; • Pracę w komfortowych warunkach w Biznes Link Warszawa; • Możliwość korzystania z pakietów medycznych / sportowych.

Dokumenty aplikacyjne

Chętnych zapraszamy do wysyłania CV i portfolio pod adres work@appetiq.com z tematem Webdesigner i dopiskiem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Jesteśmy start-upem w branży IT. Mamy aspiracje stworzyć system, który zrewolucjonizuje współczesne restauracje w każdej szerokości geograficznej. Chcemy budować produkty, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale również wyglądem. Dlatego poszukujemy do naszego czteroosobowego zespołu osoby o znakomitych umiejętnościach graficznych z doświadczeniem webdeveloperskim.

Adres e-mail: work@appetiq.com