Grafik Komputerowy / Specjalista DTP(sitodruk)

23.02.2015

Feelgood, ,

Zakres obowiązków

• Opracowywanie projektów nadruków pod kątem wymagań Klientów • Przygotowywanie wizualizacji produktów z logotypami Klientów • Przygotowywanie prezentacji produktowych • Opracowywanie plików produkcyjnych dla drukarni sitodrukowych i innych podwykonawców • Wykonywanie separacji kolorystycznych • Odpowiedzialność za utrzymywanie dobrych relacji z Klientami wewnętrznymi.

Wymagania

• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami wewnętrznymi(dział sprzedaży) • Znakomite zdolności organizacyjne i nastawienie na realizacje celów • Umiejętność pracy w zespole • Biegła obsługa komputera w środowisku Windows • Bardzo dobra znajomość programów graficznych (Corel Draw, Adobe Ilustrator) • Znajomość rynku reklamowego oraz technik znakowania, oraz przygotowywani separacji kolorystycznych będzie dodatkowym atutem • Pełna dyspozycyjność dla pracy na pełnym etacie ( opis stanowiska wyklucza współpracę na zasadzie freelance-u)

Oferujemy

• Stałe wynagrodzenie + system premii uznaniowych • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Firma Feelgood sp z o.o. to lider w zakresie dystrybucji tekstyliów reklamowych z nadrukami oraz gadżetów.