GRAFIK KREATYWNY / CONTENT DESIGNER / WEB DESINGER

28.01.2015

AGENCJA REKLAMOWA FULL SERVICE KRAKÓW WARSZAWA, KONSORCJUM GRUPA 365NET , ,

Zakres obowiązków

Poszukujemy młodego i utalentowanego GRAFIKA KREATYWNEGO / WEB DESIGNERA / CONTENT DESIGNERA który będzie wspierał nasze działania w obszarze e-marketingowym, jak również w obszarze marketingu tradycyjnego. Jeżeli interesują Cię najnowsze technologie, lubisz wyzwania, pracę z innowacyjnymi rozwiązaniami jesteś dynamiczny, kreatywny i samodzielny ta oferta jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania ! Lubisz i potrafisz projektować grafikę na zawołanie, znasz się na programach graficznych? Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować nowe wyzwania? Posiadasz zmysł estetyczny, szybko i dokładnie wykonujesz powierzone Ci zadania ? Jesteś punktualny i terminowy ? Nie palisz ?

Wymagania

Wyczucie estetyki, kreatywność, pomysłowość, zmysł artystyczny. Znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign, Flash). Umiejętność kreowania kontektu w SOCIAL MEDIA. Doświadczenie w wykonywaniu stron internetowych, landing page`s, banerów i kreacji reklamowych. Znajomość HTML, CSS. Java Script i JQuery w stopniu przynajmniej podstawowym. Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji i innych artykułów pisemnych. Podstawowa znajomość baz danych MySQL. Mile widziane również znajomości podstaw DTP lub znajomość i umiejętności modelowania postaci w programach 3D.

Oferujemy

samodzielną i bardzo ciekawą pracą pracę stacjonarną w siedzibie firmy nad perspektywicznymi, rozpoznawalnymi w branży projektami w młodym i przyjaznym zespole.

Dokumenty aplikacyjne

Numer referencyjny: SSMPR