Graphic Designer

28.01.2015

click apps sp. z o. o. , agencja social media click community, startup click apps i edrone,

Zakres obowiązków

Praca indywidualna w ramach realizacji kampanii klientów z branży moda/lifestyle Praca zespołowa z członkami innych działów naszej firmy Wykorzystanie dotychczasowego doświadczenie z zakresu wszystkich programów pakietu ADOBE Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np.: Facebook czy Instagram Tworzenie prezentacji dla potencjalnych klientów

Wymagania

Portfolio w załączniku do CV. Pokaż w nim co NAPRAWDĘ potrafisz Znajomości wybranych programów pakietu Adobe - Illustrator, Photoshop, InDesign, Flash Braku lęku przed wyzwaniami Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć Zrozumienia dla ludzi nadużywających akronimu ASAP Napisalibyśmy, że kreatywności, ale to byłoby śmieszne

Oferujemy

Indywidualną ścieżkę kariery i wynagrodzenie progresywne Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach* Dostęp do fachowej biblioteczki Stałą integrację wewnątrz zespołu Udział w spotkaniach branżowych Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, w dobrze wyposażonym biurze Miejsce do relaksu PS: Napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu :)

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV wraz z portfolio. Czekamy na Twoje CV - Zaskocz nas! Aplikuj z tematem wiadomości: Grafik Obowiązkowo wymagamy portfolio w załączniku lub link do www Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

click apps to agencja Social Media 360 stopni wykorzystująca autorskie narzędzia marketingu społecznościowego. Tworzymy kompleksowe strategie, przeprowadzamy kampanie, a także dostarczamy narzędzia do samodzielnej komunikacji w social media. Jeżeli jesteś aktywnym grafikiem i chciałbyś/ałabyś pracować dla dużych marek, rozwijając tym samym swoje umiejętności i portfolio - DOŁĄCZ do NAS!