Młodszy grafik

26.01.2015

Chroma Drukarnia Krzysztof Raczkowski, Żary/zdalnie,

Zakres obowiązków

Przygotowanie projektów graficznych, w tym: • koncepcje i linie graficzne dla kampanii internetowych • projektowanie wizualnej części serwisów i aplikacji internetowych • projektowanie elementów interfejsu użytkownika • przygotowanie graficzne newsletterów, mailingów • przygotowanie elementów kampanii marketingowych (online) • tworzenie szablonów graficznych

Wymagania

• doświadczenie w pracy na stanowisku grafika poparte portfolio • wiedza z zakresu obróbki zdjęć • bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign • szczególne wyczucie estetyki i zaangażowanie • umiejętność współpracy z zespołem programistów i twórców treści • samodzielność i dobra organizacja pracy • umiejętność „szykowania” materiałów pod DTP Mile widziane: • znajomość zagadnień webdeveloperskich (html/css, html5/css3) • znajomość zagadnień web usability i UX

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania • aktywny udział w tworzeniu kierunku rozwoju wizualnego projektów

DRUKARNIA CHROMA, lider druku Online w Polsce