Web/UX Developer

07.01.2015

Cometari Dedicated Solutions Sp. z o.o., Malczewskiego 47A/12, Kraków,

Zakres obowiązków

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie oraz wytwarzanie interfejsów użytkownika w zgodności z powszechnie przyjętymi zasadami tzw. UX guidelines.

Wymagania

- Doświadczenie w projektach komercyjnych - Praktyczna znajomość HTML5, CSS3, JavaScript - Dobra znajomość: jQuery, Bootstrap - Projektowanie w oparciu o Responsive Web Design - Znajomość narzędzi graficznych (np Adobe) - Poczucie estetyki graficznej

Oferujemy

umowa o pracę / umowa zlecenie

Dokumenty aplikacyjne

CV + przykłady zrealizowanych prac w zakresie tworzenia interfejsów/stron web prosimy przesłać na adres radoslaw.kaminski@cometari.com

Cometari Dedicated Solutions jest firmą technologiczną zlokalizowaną w Krakowie. Posiadamy wiedzę i kompetencje w zakresie projektowania, produkcji i utrzymania złożonych systemów informatycznych. Specjalizujemy się w wytwarzaniu rozwiązań dla turystyki.

Adres e-mail: radoslaw.kaminski@cometari.com