grafik

12.12.2014

grafik

TLConsulting, Gromadzka 66, Kraków,

Zakres obowiązków

− Realizacja projektów i prac graficznych w ramach działań prowadzonych dla naszych Klientów oraz na potrzeby firmy − Przygotujemy miejsce pracy i wiele pracy do wykonania a oczekujemy efektywności i sprawności w codziennej realizacji zadań oraz nuty kreatywności tam gdzie będzie to wymagane − Poszukujemy osoby która solidnie opanowała podstawy warsztatu „grafika”, ma chęci i aspiracje rozwijać się dalej i wesprze nasz zespół w bieżących działaniach

Wymagania

−Oczekujemy osoby z doświadczeniem (choćby minimalnym) w pracy na podobnym stanowisku w agencji marketingowej, dziale marketingu lub jako podwykonawca lub samodzielny specjalista −mile widziane portfolio zawierające różne rodzaje prac, formatów, zastosowań −oczekujemy na osobę, która potrafi realizować projekty graficzne w szeroko rozumianym obszarze, od loga, znaku, prostego komunikatu, poprzez różne formaty materiałów POS aż po kreatywne próby graficzne −liczymy na nawiązanie współpracy z osobą która łączy sprawnie umiejętności grafika oraz przygotowania materiałów do produkcji, druku (DTP) −mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu projektowania komunikacji i grafiki w obszarze on line −dobra znajomość narzędzi które w praktyce należy sprawnie obsługiwać na takim stanowisku −odpowiedzialność, rzetelność; dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu nastawienie na realizację wyznaczonych celów −wysokie umiejętności komunikacyjne −pozytywne nastawienie do podejmowania wyzwań, entuzjazm −wykształcenie wyższe −minimum dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

−możliwość dołączenia do długoterminowych i złożonych, specjalistycznych projektów marketingowych −interesującą pracę i ciekawe wyzwania −dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów −możliwość rozwoju, szkolenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych −w pełni wyposażone stanowisko pracy −wszystkie konieczne narzędzia i elementy wymagane do sprawnego prowadzenia działań −stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się organizacji

Dokumenty aplikacyjne

CV wraz z port folio prosimy przesyłać na adres kontakt@tlconsulting.pl z dopiskiem „Grafik” w temacie maila. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w opracowywaniu i realizowaniu profesjonalnych projektów marketingowych. Działamy i rozwijamy się nieprzerwanie od 2007 roku. Stanowimy profesjonalny i bardzo zaangażowany zespół współpracowników, którzy kompleksowo zarządzają złożonymi projektami. Znamy swoją wartość, cenimy siebie, naszych Klientów i sprawdzonych partnerów. Do współpracy zapraszamy więc osoby, które podobnie jak my, chcą tworzyć zgrany zespół specjalistów skutecznie realizujących założone cele.

Adres e-mail: kontakt@tlconsulting.pl