Koordynator

02.12.2014

Koordynator

Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice,

Zakres obowiązków

Zapraszamy do współpracy podczas organizacji VIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Naiwnej Art Naif Festiwal w Galerii Szyb Wilson w Katowicach

Wymagania

komunikatywny język angielski mile widziany język hiszpański umiejętność współpracy w grupie sumienność dokładność zmysł estetyczny umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

pracę w kreatywnym zespole doświadczenie zawodowe przy realizacji międzynarodowego festiwalu pogłębienie wiedzy z zakresu realizacji projektów wdrażanie własnych pomysłów rozwój w kulturze podszkolenie działań promocyjnych

Dokumenty aplikacyjne

CV i list motywacyjny galeria@szybwilson.org

Głównym celem Galerii jest promowanie młodych, odważnych artystów malarzy, grafików, fotografików, performerów. Twórcy galerii Monika Paca i Johann Bros, kontynuując propagowanie sztuki społecznej, powołują do życia Fundację Eko-Art Silesia, której podstawowym zadaniem jest promocja utalentowanych dzieci i młodzieży.

Adres e-mail: galeria@szybwilson.org