redaktor strony internetowej

10.01.2010

Konsorcjum Szkół Wyższych Krakowa , ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków,

Zakres obowiązków

• prowadzenie strony internetowej „Study in Krakow” • tłumaczenie tekstów na język angielski • wyszukiwanie i zamieszczanie informacji, newsów dotyczących: - wydarzeń z życia krakowskich uczelni (zrzeszonych w Konsorcjum) - najważniejszych wydarzeń społeczno-kulturalnych Krakowa • urozmaicanie strony poprzez dodawanie zdjęć, banerów, animacji, itp.

Wymagania

• umiejętność pisania i redagowania tekstów, poprawnego formułowania myśli i wypowiedzi • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) • umiejętność obsługi komputera • inicjatywa, twórcze podejście do pracy, terminowość

Dokumenty aplikacyjne

CV i listu motywacyjny w języku polskim i angielskim

Konsorcjum Szkół Wyższych Krakowa w ramach projektu „Study in Krakow” .

Adres e-mail: bks@up.krakow.pl