Grafik komputerowy

29.10.2014

Weindich Spółka Jawna, ul. Adamieckiego 8 41-503 Chorzów,

Zakres obowiązków

Projektowanie materiałów promocyjnych

Wymagania

•Dobra lub bardzo dobra znajomości pakietu Adobe – głównie PS, AI, ID •Kreatywność, pomysłowość, zaangażowanie w realizowane projekty •Doświadczenie w projektowaniu materiałów promocyjnych przeznaczonych do druku •Umiejętność planowania i organizacji pracy

Oferujemy

•Elastyczny czas pracy •Atrakcyjne wynagrodzenie •Samodzielność

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy przesyłać CV wraz z portfolio (format PDF, maksymalnie do 5mb) na adres m.matysiak@weindich.pl

Weindich Sp. J. to firma ze 100% polskim kapitałem która od ponad 20 lat zajmuje się zaopatrzeniem i projektowaniem dla przemysłu mięsnego i gastronomii. Bogate doświadczenie i nowoczesne spojrzenie na biznes sprawiło, że staliśmy się jednym z największych polskich dostawców maszyn, urządzeń i rozwiązań dla przemysłu spożywczego.

Numer telefonu: 32 746 91 38 lub 604 641 982.
Adres e-mail: m.matysiak@weindich.pl