GRAFIK / do projektowania nadruków odzieżowych /

27.10.2014

Brandbq Sp. z o.o., Rybitwy 2, 30-722 Kraków,

Zakres obowiązków

• Projektowanie grafik na odzież w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, kolaż), • Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji w odniesieniu do ustalonych założeń, • Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • Talentu plastycznego, doskonałego warsztatu rysunkowego i kreatywności w tworzeniu grafik i ilustracji, • Wykształcenia artystycznego, • Doświadczenia w projektowaniu grafik użytkowych (np. ilustracje, plakaty, okładki, t-shirty), • Biegłej znajomości programów graficznych (Corel Draw/Illustrator, Photoshop) • Zainteresowanie rynkiem odzieżowym i grafiką, • Umiejętności pracy w grupie, • Znajomości języka angielskiego, • Dobrej organizacji pracy i terminowości.

Oferujemy

• Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie odzieżowej, • Możliwości rozwoju zawodowego, • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole, • Możliwości obcowania z modą, • Przyjazną atmosferę, • Opiekę medyczną, • Kartę zniżkową, • Pakiet rekreacyjny po okresie próbnym.

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@brandbq.pl Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dodać klauzulę :"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U nr 133, poz. 883).” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma BRANDBQ Sp. z o.o., właściciel marki odzieżowej MEDICINE, to wspólnota ludzi łączących pasję do biznesu i mody.

Numer telefonu: 665 850 074
Adres e-mail: kinga.sumara@brandbq.pl