Młodszy projektant odzieży

22.10.2014

Marketing Investment Group S.A., Marketing Investment Group S.A. siedziba rejestrowa: os. Dywizjonu 303 Paw. 1 31-871 Kraków adres korespondencyjny: Marketing Investment Group S.A. ul. Jana Dekerta 18 30-703 Kraków ,

Zakres obowiązków

Pracując z nami będziesz: • Projektował odzież, akcesoria marek Lotto, UMBRO, Feewear, Confront • Odpowiadał/a za staranne prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji dotyczącej wszystkich podległych wzorów, dopilnowanie terminów, wsparcie technologiczne i projektowe • Opracowywał materiały techniczne poszczególnych modeli i składu wszystkich akcesoriów • Przed każdym sezonem uczestniczył/a w wyborze tematów, kolorów, dodatków oraz przykładowych materiałów do poszczególnych Brand Person • Projektował przydzielony asortyment zgodnie ze standardami firmy • Śledził/a trendy obowiązujące w modzie, zwłaszcza w powierzonym asortymencie • Odpowiadał/a za jakość, obrandowanie oraz wygląd zaakceptowanych do produkcji wzorów • Sporządzał/a raporty, statystyki i zestawienia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • Wykształcenia wyższego kierunkowego (kierunki artystyczne, projektant mody) • Doświadczenia w obszarze projektowania ubioru i obuwia • Zdolności artystycznych i poczucie estetyki • Znajomości graficznych programów komputerowych (Corel, Photoshop, itp.) • Dobrej znajomości j.angielskiego • Kreatywności • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów • Samodyscypliny i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować: • Możliwość rozwoju zawodowego • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole • Dużą samodzielność działania • Zniżki na nasze produkty • Codziennie świeże owoce

Dokumenty aplikacyjne

Cv oraz portfolio prosimy przesłać na adres praca@miggroup.com

Grupa MIG to Firma, która z pasją od prawie 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O`neill, Lotto, Head, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

Numer telefonu: 12 681 84 86
Adres e-mail: praca@miggroup.com