junior graphic designer

20.10.2014

INTREDO MEDIA Sp. z o.o., 30-133 Kraków, J.Lea 114/160,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne stron i aplikacji internetowych (m.in. landing page, strony sprzedażowe, strony promocyjne, sklepy internetowe, portale, interfejsy aplikacji webowych), Tworzenie banerów reklamowych (punktujemy kreatywność i nieszablonowe pomysły) Tworzenie identyfikacji wizualnej produktów i kreacji reklamowych Opracowywanie i przygotowywanie do druku materiałów informacyjnych i reklamowych Przekładanie brief`u na koncepty graficzne (tworzenie grafiki na podstawie makiet, szkiców, prototypów dostarczonych przez projektanta UX) Aktywne uczestnictwo w kreacji i wizualizacji nowych projektów

Wymagania

Twoje zaangażowanie i kreatywność to podstawa udanej współpracy. Idealny kandydat poza własnym portfolio z dotychczasowymi projektami powinien także wykazywać się: Umiejętnością sprawnej obsługi programów Adobe Photoshop oraz Illustrator Doświadczeniem w projektowaniu grafiki web`owej Umiejętnością łączenia kreatywnych koncepcji z wymaganiami biznesowymi Poczuciem estetyki w zakresie doboru i łączenia kolorów Umiejętnością efektywnego działania także pod presją czasu Zdolnością do pracy w grupie Komunikatywną znajomością języka angielskiego

Oferujemy

Jeżeli świat grafiki komputerowej nie ma przed Tobą tajemnic - doskonale odnajdziesz się na stanowisku, które Ci proponujemy. Oto dlaczego warto do nas dołączyć: Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności Stabilna forma zatrudnienia Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych Komfortowe warunki pracy w klimatyzowanym biurze Nowocześnie wyposażone stanowisko pracy Merytoryczne wsparcie przełożonych Pracę w zgranym zespole tworzonym przez młodych i otwartych ludzi

Dokumenty aplikacyjne

career@intredo.com

Intredo Media to prężnie rozwijająca się firma o międzynarodowym zasięgu tworzona przez specjalistów z dziedzin sprzedaży, reklamy i marketingu. Do naszego zespołu poszukujemy osób z pasją, ukierunkowanych na dynamiczny rozwój osobisty i zawodowy. Jesteś ambitny i lubisz interesujące wyzwania? Dołącz do nas! Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze, stabilne formy zatrudnienia oraz możliwość podnoszenia zawodowych kwalifikacji. Możesz być pewien, że docenimy Twój potencjał.

Numer telefonu: 883070001
Adres e-mail: career@intredo.com