Fundraiser

13.10.2014

Fundraiser

Amnesty International, ul. Piękna 66A/2 00-672 Warszawa,

Zakres obowiązków

Zadaniem osób pracujących przy programie Direct Dialog jest praca w terenie, na ulicach miast i pozyskiwanie osób, które chciałyby przekazać na naszą działalność drobne kwoty raz w miesiącu poprzez polecenie zapłaty. Nasi Fundraiserzy i Fundraiserki przekazują też podstawowe informacje o Amnesty International.

Wymagania

-otwartość -wysoka kultura osobista -łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi -dyspozycyjność

Oferujemy

- Pracę w znanej organizacji pozarządowej o światowym zasięgu, - Wynagrodzenie od 10 do 20 złotych brutto za godzinę pracy + premie - Rozbudowaną ścieżkę awansu, - Umowę podpisaną od pierwszego dnia pracy, - Szkolenie z zakresu metod rekrutacji i praw człowieka, - Pracę w dynamicznym zespole, - Możliwość odbycia praktyk studenckich, - Pracę w ścisłym centrum Krakowa

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres ddc.praca@gmail.com

Amnesty International jest ogólnoświatowym ruchem ludzi działających na rzecz praw człowieka.

Numer telefonu: 784 471 991
Adres e-mail: swachta.dominik@gmail.com