GRAFIK KOMPUTEROWY, FOTOGRAF

09.10.2014

Casa Regal, ,

Zakres obowiązków

Projektowanie materiałów graficznych (plakaty, banery, ulotki, foldery, zaproszenia, kalendarze, reklama prasowa itp.). Projektowanie materiałów multimedialnych. Skład i przygotowanie materiałów do druku, Tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, ekranów LED etc. Wykonywanie i obróbkę zdjęć na potrzeby katalogów oraz www. Administracja stroną www.casaregal.pl

Wymagania

Biegła znajomość programów (Adobe Photoshop, Ilustrator, Indesign, After Effects, CorelDRAW 12, Adobe Flash) Umiejętność fotografowania profesjonalnym sprzętem fotograficznym Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Wyobraźnia, kreatywność i wyczucie estetyczne Znajomość trendów grafiki komputerowej i reklamowej Umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń, dyspozycyjność Portfolio prac

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym zespole Interesujące wyzwania zawodowe Możliwość zdobycia doświadczenie i podnoszenia swoich kwalifikacji Atrakcyjne wynagrodzenie

Firma Casa Regal zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości mebli, lamp oraz artykułów dekoracyjnych