Asystent(ka) pracowni/Architekt wnętrz

30.09.2014

PatyNowy, Kamienna 43, Kraków,

Zakres obowiązków

Obsługa klientów indywidualnych oraz branżowych w zakresie sprzedaży i doradztwa produktowego Projektowanie i aranżacja wnętrz Budowa i administracja bazy podwykonawców Dobór podwykonawców i nadzór nad realizacjami Własnoręczna stylizacja mebli farbami Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan Logistyczna obsługa sklepu stacjonarnego i internetowego, w tym również przyjmowanie dostaw, pakowanie przesyłek dla kuriera oraz kontrola stanów magazynowych Dbanie o estetyczny wygląd pracowni i ekspozycję towarów Aktywne zaangażowanie w rozwój produktów i usług oferowanych przez pracownię Przygotowanie ofert handlowych i aktywne promowanie firmy na zewnątrz

Wymagania

student(ka) kierunku architektura wnętrz lub pokrewnych chęć nauki, a następnie praktycznego wykorzystania umiejętności malowania i stylizacji mebli w codziennej pracy z klientem wyobraźnia przestrzenna i kolorystyczna swoboda w poruszaniu się i projektowaniu wnętrz o zróżnicowanym charakterze: od stylowych po nowoczesne łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista samodzielność i kreatywność w działaniu doskonała organizacja pracy, w tym umiejętność zarządzania priorytetami w obliczu zmian otwartość na pomysły, opinię i ocenę innych portfolio własnoręcznie zaprojektowanych mebli i wnętrz nie jest konieczne, aczkolwiek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

wynagrodzenie według stawek godzinowych + prowizja elastyczne godziny pracy, umożliwiające Ci pogodzenie pracy ze studiami kompleksowe szkolenie z pracy z farbami Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan szkolenie wprowadzające z obsługi sprzedaży stacjonarnej i internetowej

Dokumenty aplikacyjne

CV. Portfolio będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymaganiem koniecznym monika.gawinecka@patynowy.pl

Pracownia i sklep PatyNowy, to miejsce, które skupia studentów i absolwentów krakowskich uczelni o profilu artystycznym. Klientom naszej pracowni oferujemy usługi aranżacji wnętrz oraz szkolenia z technik stylizacji mebli, a także prowadzimy sprzedaż farb i dodatków do kreatywnej aranżacji domu i przestrzeni publicznych z klimatem.

Adres e-mail: monika.gawinecka@patynowy.pl