Grafik

08.09.2014

Grafik

Grape Up, ,

Zakres obowiązków

Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów promocyjnych na potrzeby internetu oraz szablonów e-mail Aktualizacja i przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby firmowej strony www Projektowanie oraz przygotowanie do druku materiałów na potrzeby komunikacji marketingowej firmy Dbanie o spójność wszystkich projektów ze strategią rozwoju marki, jej wizerunkiem oraz systemem identyfikacji wizualnej

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie w branży + interesujące projekty w portfolio Doświadczenie w tworzeniu kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych, witryn internetowych Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator) Znajomość standardów HTML5 i CSS3 oraz zagadnień cross-browser compatibility Znajomość bieżących trendów w projektowaniu stron www Kreatywność połączona ze zmysłem plastycznym Wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu Dobra organizacja pracy Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność MILE WIDZIANE: Znajomość Adobe Flash i Apple Keynote Wiedza z zakresu UX, umiejętności projektowania interfejsu użytkownika, aplikacji desktopowych, mobilnych Znajomość zagadnień Responsive Web Design i doświadczenie w ich wykorzystaniu

Oferujemy

interesujące projekty realizowane przy pomocy najnowższych technologii możliwość szybkiego rozwoju przyjazną atmosferę i doskonałe warunki pracy w młodym i energicznym zespole system finansowania kursów, szkoleń i certyfikatów kompleksowy pakiet socjalny, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, różne formy stałej współpracy wysoki stopień samodzielności i szansę na wdrażanie własnych pomysłów dużą porcję zdrowych kalorii w postaci świeżych owoców na początek każdego tygodnia.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o nadsyłanie CV drogą mailową na adres: careers@grapeup.com podając odpowiedni numer referencyjny: "IP/GFX/08/2014/KRA". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Jesteśmy młodzi i ambitni. Dostarczamy oprogramowanie. Pracujemy dla Fortune 500 i emerging startups.