Grafik

07.08.2014

Grafik

MJCC Employer Branding Consultants, ul. Stępińska 22/30 00-739 Warszawa Miejsce pracy: Warszawa lub Kraków,

Zakres obowiązków

-Udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych na potrzeby działań employer brandingowych (zdziwisz się, jak dużo można zrobić, żeby budować markę pracodawcy) -Projektowanie materiałów do druku i online (czasami sztywno wg CI, a czasami tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia) -Skład publikacji i przygotowanie materiałów do druku

Wymagania

Czego oczekujemy? -Doświadczenia w projektowaniu materiałów (pokaż nam swoje portfolio, koniecznie) -Wysokich standardów pracy i świadomości różnic w podejściu do różnych grup odbiorców (pracujemy przy projektach skierowanych do kandydatów i pracowników w różnym wieku, z różnym doświadczeniem, wykształceniem i specjalizacją) -Dobrej organizacji pracy (bez tego ciężko się u nas odnaleźć)

Oferujemy

Co oferujemy? -Możliwość kreatywnego projektowania materiałów employer brandingowych -Dużą różnorodność pracy (rano projektujesz ulotkę dla banku, a popołudniu – billboard dla call center, czujesz różnicę?) -Nieformalną atmosferę, brak dress code’u i pracę z fajną ekipą

Dokumenty aplikacyjne

Jeśli po przeczytaniu powyższego czujesz, że MJCC może być miejscem dla Ciebie, czekamy na Twoje zgłoszenie (CV i/lub link do profilu w mediach społecznościowych i portfolio). Dokumenty (obowiązkowo z klauzulą) prześlij na adres: praca@mjcc.pl .

Jesteśmy agencją specjalizującą się w employer brandingu. Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować wizerunek pracodawcy. Łączymy HR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, rekrutować ich oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie: od badań, przez opracowanie strategii, aż po prowadzenie działań komunikacyjnych wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Adres e-mail: praca@mjcc.pl