Designer

08.08.2014

Designer

Jobfinder, Św. Wincentego 14 lok. 5 03-505 Warszawa,

Zakres obowiązków

Osoba będzie odpowiedzialna za projektowanie nowych, unikatowych kolekcji biżuterii modowej.

Wymagania

• doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu biżuterii, • umiejętność projektowania i wytwarzania w metaloplastyce, • znajomość światowych trendów w branży, • kreatywność w procesie tworzenia nowoczesnych projektów biżuteryjnych, • dobra organizacja pracy

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • atrakcyjne wynagrodzenie, • pracę w prężnym środowisku • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio, CV na adres p.leszkowicz@jobfinder.pl

Nasz Klient to firma, która od 20 lat produkuje biżuterię na rynek krajowy i zagraniczny. Wyroby słyną z wysokiej jakości i oryginalnego wzornictwa, inspirowane są oryginalnymi wzorami znanych firm jubilerskich. Biżuteria ta pokryta jest złotem i srebrem z wykorzystaniem znanych w całej Europie kryształów CRYSTALLIZED - Swarovski Elements.

Adres e-mail: p.leszkowicz@jobfinder.pl