GRAFIK KOMPUTEROWY

29.07.2014

Admind, Ul. Lipowa 3 30-702 Kraków http://admind.pl/,

Zakres obowiązków

• projektowanie graficzne i skład komputerowy materiałów promocyjnych, reklamowych • projektowanie graficzne interfejsów użytkownika aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych • projektowanie graficzne na potrzeby kampanii reklamowych • przygotowanie materiałów do druku;

Wymagania

• dobra znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign • znajomość technik poligraficznych DTP, nowych trendów i technologii; • kreatywność i wyczucie estetyki; • wysoka umiejętność pracy w zespole. • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• pracę interesującej, pełnej wyzwań branży • pracę w agencji, która w swojej strategii zakłada realizowanie ambitnych projektów i zdobywanie nagród branżowych • pracę z ludźmi pełnymi pasji i ciekawych pomysłów w innowacyjnych projektach • współpracę dającą możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności • elastyczny czas pracy

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz przykłady zrealizowanych projektów (portfolio) na adres: praca@admind.pl W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko.