Grafik / praktyki / staż

23.06.2014

Ena Creation, http://www.ena-creation.pl/,

Zakres obowiązków

Wsparcie przy projektowaniu oraz realizacji banerów reklamowych, animowanych oraz statycznych (jpg, gif). Projektowanie mailingów reklamowych.

Wymagania

Znajomość programów Adobe Flash, Adobe Photoshop. Przysłanie przykładów animacji., np. double billboard reklamowy dowolnego produktu o wymiarze 750x200 pikseli. Mile widziane podstawy HTML celem kodowania mailingów oraz zasady optymalizacji grafiki.

Oferujemy

Certyfikat ukończenia stażu/praktyki, referencje oraz w przypadku poprawnej współpracy propozycja stałej pracy od 1 września 2014. Miejsce pracy do września 2014 - Zabierzów k/Krakowa.

Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych i profesjonalnych stron internetowych. Atutami: szybkość realizacji projektów, wieloletnie doświadczenie w branży internetowej, elastyczność i kreatywność.