Grafik komputerowy / web designer

16.06.2014

IT4Business, Krakow, ul.Romanowicza 11,

Zakres obowiązków

1. projektowanie stron internetowych 2. projektowanie sklepów internetowych 3. projektowanie interface’ów użytkownika

Wymagania

1. kreatywność i sumienność 2. doświadczenie w projektowaniu poparte przykładami 3. dobra znajomość aplikacji Adobe Photoshop 4. dodatkowym atutem będzie znajomość Adobe Illustrator i Flash 5. przynajmniej bierna znajomość języka angielskiego 6. status studenta (ważne)

Oferujemy

1. zatrudnienie na umowę zlecenie 2. elastyczne godziny pracy 3. możliwość rozwoju 4. miła atmosfera 5. dogodne warunki pracy 6. atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie swoich CV wraz ze zdjęciem i linkami do zrealizowanych projektów poprzez portal lub bezpośrednio na adres mailowy biuro@it4business.pl.

IT4Business to grupa młodych, ambitnych ludzi, których nakładem pracy co miesiąc powstają nowe strony, portale i sklepy internetowe dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. W przeciągu 7 lat istnienia przygotowaliśmy ponad 200 indywidualnie zaprojektowanych i oprogramowanych realizacji.

Numer telefonu: 501-430-012
Adres e-mail: biuro@it4business.pl