grafik z doświadczeniem w branży dóbr luksusowych

30.05.2014

ARYTON SP. Z O.O., ,

Zakres obowiązków

• tworzenie koncepcji oraz projektowanie różnorodnych materiałów wizerunkowych i reklamowych, • projektowanie grafik do Internetu (banery, newslettery , materiały na Facebooka), w tym do sklepu online, • przygotowywanie materiałów POS do druku

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie poparte ciekawym portfolio • znajomość i doświadczenie w pracy z aplikacjami: Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat, InDesign • duża kreatywność, zmysł plastyczny i estetyczny • dokładność i dobra organizacja pracy oraz terminowość

Oferujemy

• realizację artystyczną w tworzeniu materiałów na najwyższym poziomie graficznym, • stałą współpracę, • elastyczny tryb pracy.

Producent eleganckiej odzieży dla kobiet poszukuje do współpracy grafika kreatywnego z doświadczeniem w branży dóbr luksusowych (najlepiej odzieży) lub w prasie luksusowej.