Projektant

22.05.2014

Projektant

Randstad Polska, Chorzowska 6, Katowice,

Zakres obowiązków

- projektowanie nowych wzorów, - konstruowanie i szycie nowych wzorów pod nadzorem projektanta głównego, - przygotowanie dokumentacji technologicznej, - kontrola poprawności form i rozmiarów, - koordynacja produkcji prób w fabrykach zagranicznych, - dobór tkanin, obsługa dostaw tkanin i akcesoriów niezbędnych do wykonania wzorów próbnych

Wymagania

- zmysł artystyczny, - dobra znajomość języka angielskiego, - znajomość CorelDraw, - umiejętność krojenia i szycia, - kreatywność, - dokładność, - mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy

możliwość rozwoju

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego cv na adres wioletta.sikora@randstad.pl

Dla naszego Klienta producenta bielizny damskiej Obsessive w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Numer telefonu: 32 733 86 73
Adres e-mail: wioletta.sikora@randstad.pl