Fotografik / Opiekun sklepów internetowych

09.05.2014

SOLARISPOLSKA.PL SP. Z O.O, ,

Zakres obowiązków

• fotografowanie produktów (packshot), • opieka nad sklepem internetowym (uzupełnianie ofert oraz opisów produktów, tworzenie krótkich filmików i umieszczanie ich na stronie), • opieka nad portalem allegro (uzupełnianie ofert oraz opisów produktów, tworzenie krótkich filmików i umieszczanie ich na stronie), • przygotowywanie do druku materiałów graficznych (przygotowanie opisów zdjęć produktów), • przygotowywanie wizualizacji produktów firmy.

Wymagania

• niezbędne doświadczenie w pracy z produktami metalowymi (chrom, aluminium szczotkowane, stal nierdzewna) oraz plastikowymi o zróżnicowanych gabarytach (od 20 cm do 2 m). Przedmiotem fotografii są produkty oraz akcesoria motoryzacyjne, • kategoria zdjęć: packshot, • sprzęt fotograficzny: aparat Nikon lub Canon od 16 do 22 MPix + komplet obiektywów, • znajomość DTP, • umiejętność profesjonalnego prezentowania produktów, • doświadczenie w pracy na stanowisku fotografika, • posiadanie własnego portfolio projektów przygotowywanych na potrzeby internetu, • dobra znajomość programu Photoshop oraz pakietu Adobe, obsługa systemu Mac OS, • odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły, • kreatywność, twórczość, i pomysłowość, • bardzo wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność oceny atrakcyjności wzornictwa.

Oferujemy

• pracę w interesującej branży, • ciekawą pracę pełną wyzwań, • dobrą atmosferę pracy, • możliwość rozwoju zawodowego, • pracę na miejscu w siedzibie firmy w Krakowie, • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy, • pracę w interesującej branży.

Zajmujemy się produkcją i importem artykułów motoryzacyjnych oraz ogólnoprzemysłowych od 20 lat. Więcej o nas: www.top-tun.pl