Grafik

08.05.2014

Grafik

LKN Farmona sp. z o.o., 30-443 Kraków ul. Jugowicka 10c,

Zakres obowiązków

Poszukujemy GRAFIKA który będzie : • Miał głowę pełną pomysłów, • Kreował oryginalne projekty opakowań oraz materiałów promocyjnych • projektował koncepcję wizualną dla marek, linii produktowych • Aktywnie uczestniczył w kreacji i wizualizacji nowych projektów,

Wymagania

Szukamy osób, które cechuje: • Śmiałość, kreatywność, • pomysłowość oraz inwencja twórcza • elastyczność i otwartość w działaniu • komunikatywność i umiejętność współpracy • praktyczna znajomość programów graficznych

Oferujemy

elastyczne zatrudnienie / wg preferencji kandydata nowoczesne narzędzia pracy pracę w młodym zespole możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV + List motywacyjny przesyłany drogą mailową na adres katarzyna.czernecka@farmona.pl

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Firma łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Kosmetyki Laboratorium Farmona cieszą się dobrą opinią zarówno w kraju i za granicą. Świadczą o tym zdobywane przez nas liczne wyróżnienia i nagrody.

Numer telefonu: 012 25 27 005
Adres e-mail: katarzyna.czernecka@farmona.pl