Opiekun-mentor grup warsztatowych w obszarze tematycznym Design i kreatywność

05.05.2014

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, Kraków,

Zakres obowiązków

Nazwa: Opiekun-mentor grup warsztatowych w obszarze tematycznym Design i kreatywność Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Przedmiot: nauka o Designie oraz zajęcia z kreatywności w formie warsztatów Odbiorca: młodzież w wieku 18-21 lat z Europy Wschodniej i Azji (Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Uzbekistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Kirgistan) Struktura: dwie grupy młodzieży, po 8 uczestników z zagranicy i po 2 studentów z Polski w każdej Język zajęć: polski Wymiar czasu pracy: około 4 godzin dziennie (5 dni) oraz wycieczki tematyczne w weekendy

Wymagania

Ukończone studia I i II stopnia (Kierunki artystycznie, związane z kreatywnością) Doświadczenie w pracy z młodzieżą Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów tematycznych Dyspozycyjność Pomysłowość i zaangażowanie Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Dokumenty aplikacyjne

CV i list motywacyjny

Oferta w ramach projektu: „Polska jakiej nie znacie!” realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r." Uczestnicy warsztatów z designu i kreatywności zapoznają się z pojęciem designu w różnych jego aspektach. Stworzą prototypy dla swoich pomysłów na temat integracji polonii z całego świata z Polakami mieszkającymi w kraju. W ramach wycieczek tematycznych odwiedzą Centrum Nauki Kopernik oraz miejsca związane ze sztuką nowoczesną i designem znajdujące się na terenie Krakowa.