Junior Nuke Compositor

27.03.2014

Alvernia Studios, Nieporaz 117, 32-566 Alwernia Polska,

Zakres obowiązków

Compositing renderów, trakowanie, kluczowanie, rotoskopia.

Wymagania

Wymagania: - podstawowa znajomość The Foundry Nuke - dobre wyczucie koloru, kompozycji - znajomość oprogramowania do trackingu: Mocha / Pftrack - biegła praca w programie Adobe Photoshop - podstawowa wiedza z zakresu CG - modelowanie / komunikacja z Maya/Max - znajomość pracy z render passes Ogólne wymagania: - znajomość języka angielskiego - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjności 5 dni w tygodniu - prawo jazdy zalecane

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie. - pracę w jednym z najnowocześniejszych studiów filmowych w Europie - pracę przy krajowych i międzynarodowych produkcjach na rynek filmowy i reklamowy - szansę na rozwój przy projektach w kraju i za granicą - doskonałe wyżywienie w studio - pomoc logistyczną osobom spoza Krakowa szukającym lokum

Dokumenty aplikacyjne

- CV - PORTFOLIO prosimy NIE pisać listów motywacyjnych hr@alvernia.com

Alvernia Studios to największe i najnowocześniejsze studio filmowe w Polsce. Wytwórnia łączy kompleksowe usługi filmowe z inwestycjami we własne produkcje i koprodukcje. Studio produkuje filmy fabularne przeznaczone do międzynarodowej dystrybucji, projekty muzyczne i reklamowe oraz uczestniczy w produkcji gier wideo

Adres e-mail: hr@alvernia.com