instruktor obozów malarsko-rysunkowych, fotograficznych, designerów, rękodzieła artystycznego, grafiki komputerowej, mangi@anime

13.03.2014

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. Z o.o. , ul. Asesora 72 Gdańsk 80-119 ,

Zakres obowiązków

- przygotowanie merytoryczne i prowadzenie zajęć programowych, - opieka nad uczestnikami, - animowanie życia obozowego

Wymagania

- wiedza, umiejętności i kompetencje do prowadzenia zajęć programowych w danej dziedzinie, - doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, - odpowiedzialność, zaangażowanie, cierpliwość, - kreatywność i komunikatywność, - wysoka kultura osobista, - mile widziany ukończony kurs wychowawców kolonijnych

Oferujemy

- specjalistyczne szkolenie przed sezonem, - umowę zlecenie, - wynagrodzenie, - zakwaterowanie i wyżywienie, - transport lub zwrot kosztów dojazdu, - ubezpieczenie NNW, - pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole kadry instruktorskiej, - możliwość otrzymania referencji po sezonie

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 25 marca br.na adres a.cheba@kompas.pl

Organizator prestiżowego projektu twórczych obozów Interkamp, laureat wielu nagród branżowych, lider organizatorów turystyki aktywnej dla dzieci i młodzieży

Adres e-mail: a.cheba@kompas.pl