Młodszy grafik – Projektant

31.01.2014

Grupa Maspex Wadowice, ,

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie graficzne opakowań, znaków, reklam; graficzny nadzór nad wybranymi markami z portfolio Grupy Maspex.

Wymagania

• umiejętności plastycznych i projektowych • sprawnego rysunku odręcznego • mile widziana znajomości zagadnień związanych z przygotowaniem materiałów do druku • umiejętności koordynowania kilku projektów • otwartości i samodzielności w pracy • łatwość w nawiązywaniu kontaktów • otwartość na naukę • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę w profesjonalnym studio graficznym, nad poważnymi projektami • możliwość indywidualnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych i językowych • pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia

Grupa Maspex Wadowice największy producent produktów instant w Europie Środkowo-Wschodniej, lider na rynku soków i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji i wiodący producent na Węgrzech i w Bułgarii oraz lider rynku makaronów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko