Projektant Odzieży

31.01.2014

Klient portalu Praca.pl, ,

Zakres obowiązków

• monitoring bieżących trendów w modzie casualowej i outdoorowej przy pomocy internetu, shoppingów i wyjazdów na targi • kreowanie sezonowych koncepcji projektowych • współtworzenie i projektowanie odzieży kobiecej, męskiej jak i dziecięcej, zgodnie ze stylistyką marki • przygotowanie dokumentacji projektowej w języku angielskim • monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji • udział w cyklicznych spotkaniach w siedzibie firmy w Bratysławie

Wymagania

• wyższego wykształcenia projektowego • znajomości bieżących trendów, ze szczególnym naciskiem na odzież casualową i outdoorową • bardzo dobrej organizacji pracy, samodyscypliny i odpowiedzialności • min. dwuletniego doświadczenia na stanowisku Projektant Odzieży • bardzo dobrej znajomości programów graficznych (Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop) • znajomości zasad konstrukcji odzieży • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego • poczucia estetyki • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie • prawa jazdy kat B

Oferujemy

• pracę w trybie Home Office • pracę w młodym, dynamicznym zespole • pracę w miłej atmosferze • umowę o pracę, umowę zlecenie • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz portfolio. Warunek konieczny: CV jak i list motywacyjny należy wysłać w języku angielskim.

Firma specjalizująca się w produkcji odzieży casualowej i outdoorowej